Välkommen att höra av dig!

Personalen

Dennis Sandblom

VD

dennis@fyrstads.se
070-557 90 39

Bo Persson

GRUNDARE

bo.persson@fyrstads.se
070-331 20 60

Per Wretlund

SYSTEMANSVARIG OCH TEKNISK FASTIGHETSANSVARIG
per.wretlund@fyrstads.se
070-557 98 02

Linda Karlsson

EKONOMI
linda.karlsson@fyrstads.se
070-211 54 58

Jennifer Johansson

EKONOMI
jennifer.johansson@fyrstads.se
070-956 67 82

Caroline Johansson

EKONOMI
caroline.johansson@fyrstads.se
076-001 61 29

Ann-Helen Dahl

EKONOMI
ann-helen.dahl@fyrstads.se
070-356 15 42

Jennie Josefsson

MARKNADSANSVARIG
jennie.josefsson@fyrstads.se
070-926 81 93

Söker du något av våra andra bolag, gå in på...

Fyrstads El

Fyrstads Entreprenad

Elektriker online

Fyrstads El i Göteborg

Fyrstads Elpartner

Fyrstads Byggpartner

Fyrstads El Etcetra

Fyrstads Konsult

Fyrstads Fastighet

Fyrstads Marknadspartner

Faktureringsadress

Vi ser helst att er faktura är i pdf-format och skickas till ekonomi@fyrstadsgruppen.se

För er information: All insamling, behandling och lagring av era personuppgifter sker i enlighet med Dataskyddsförordningen GDPR.

För mer information, se vår sekretesspolicy alt. skicka ett mail till info@fyrstads.se

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?