Välkommen att höra av dig!

Personalen

Dennis Carlsson

STYRELSEORDFÖRANDE/VD
dennis.carlsson@fyrstads.se
070-557 90 39

Bo Persson

STYRELSELEDAMOT
bo.persson@fyrstads.se
070-331 20 60

Per Wretlund

STYRELSELEDAMOT/INKÖP
per.wretlund@fyrstads.se
070-557 98 02

Caroline Johansson

EKONOMI - FÖRÄLDRALEDIG
caroline.johansson@fyrstads.se
076-001 61 29

Linda Karlsson

EKONOMI
linda.karlsson@fyrstads.se
070-211 54 58

Jennifer Johansson

EKONOMI
jennifer.johansson@fyrstads.se
070-956 67 82

Caisa Borg

EKONOMI
caisa.borg@fyrstads.se
072-083 04 46

Jennie Josefsson

MARKNADSANSVARIG
jennie.josefsson@fyrstads.se
0709-268193

Söker du något av våra andra bolag, gå in på...

Fyrstads El

Fyrstads Teknik

Fyrstads Entreprenad

Fyrstads Konsult

Fyrstads El i Göteborg

Fyrstads Bygg & Montage

Fyrstads Fastighet

Fyrstads Marknadspartner

Faktureringsadress

Vi ser helst att er faktura är i pdf-format och skickas till ekonomi@fyrstadsgruppen.se.

För er information: All insamling, behandling och lagring av era personuppgifter sker i enlighet med Dataskyddsförordningen GDPR.
För mer information, se vår sekretesspolicy alt. skicka ett mail till info@fyrstads.se.

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?